ANA-BANNER

Teknik Analiz Başlangıç ve Geliştirme Eğitimi

12 Ocak - 12 Şubat Dönemi Son Başvuru Tarihi: 12 Şubat 2030
 
Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim videoları İNDİRİLEMEYECEKTİR.
 
Bugüne kadar birçok eğitim verdim ama, teknik analizi A harfinden başlayarak öğrenmek isteyenlerin  talebi son zamanlarda ciddi bir artış gösterdi. Fakat bu eğitim seti, şu ana kadar bu konudaki eğitimlerden önemli farklılıklar içeriyor. Teknik analiz konusunda yazmış olduğum en son kitap olan “Yatırımcı ve Teknik Analiz Sorgulanıyor” kitabında sorgulamayı ön plana çıkarmıştım. Bu eğitim setinde;
  • Kitabi bir teknik analiz eğitimi anlatımı bulamayacaksınız…
  • Birçok yatırımcı, teknik analizi kitapta öğrendikten sonra gerçek hayatın kitaptaki gibi olmadığını yaşayarak görüyor. Neden böyle oluyor? Bunun cevabı bu eğitimde…
  • İnsanlar teknik analizi alım-satım yapmak için öğrenmek istiyorlar ama teknik analize göre alıyorlar ama satamıyorlar. Çünkü beynimiz böyle programlanmadı. Peki bu sorunu nasıl çözeceğiz? Cevabı bu eğitimde…
  • Teknik analiz öğrenmek isteyenler; ne kadar çok teknik analiz aracı kullanırlarsa, o kadar başarılı olacaklarını zannediyorlar. Bunun tam tersi olduğunu bu eğitimde göreceksiniz…
  • Teknik analiz araçlarını kullanarak, “sistematik bir alım-stratejisi nasıl geliştirilmeli” sorusunun cevabı bu eğitimde…
  • Kazandıran faktör teknik analiz değil, bunu kullanan kişinin özellikleridir… Nasıl bir bakış açısıyla alım-satım yapılmalı? Cevabı bu eğitimde…
  • Gerçek hayatta karşılaştığım başarı hikayelerinden bir örnek bu eğitimde… (Son ders olarak hazırlanan videoyu izlemekte fayda var.)
  • Bu eğitimi aldıktan sonra yeni yol haritanız ne olmalı? Cevabı bu eğitimde…

 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 348,98 TL 348,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 411,80 TL 411,80 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Active Charts Pro (*) 60 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
Dr. Yaşar Erdinç
Eğitimin Amacı
Katılımcılara Teknik analize başlayıp geliştirme konusunda gerekli tüm teknik ve psikolojik bilginin aktarılması ve iyi bir trader olma yolunda gereken adımların atılmasını sağlamaktır.
 
Ne Kazandıracak
Teknik analize ve alım-satım konusuna çok farklı bir bakış açısı kazandıracak.
 
Kimler Katılmalı
Borsada hisse senetlerine  yatırım yapan/yapmayı düşünen ya da yatırımlara yön veren herkes katılabilir. Ön bilgiye ihtiyaç bulunmuyor. Sadece bir teknik analiz programını kullanmalısınız. Bu eğitimde iki ay süre ile Active Charts Pro web tabanlı teknik analiz programımızı ücretsiz kullanabileceksiniz.
 
Eğitim Programı
- Giriş
- Trendler, destekler, dirençler ve kanalllar
- Trend yorumlamaları ve strateji
- Kitaplardaki illüzyona dikkat
- Teknik analiz kullanmadan önceki hazırlık
- Bilinçli yatırımcının kanal stratejisi
- Mum grafikleri çeşitleri ve mum grafikleri stratejileri
- Hareketli Ortalama Çeşitleri (Basit, ağırlıklı, üssel, welles wilder, zero lag, değişken ve zaman serisi bazlı ortalamalar)
- Hareketli ortalama stratejileri
- Fibonacci analizleri (geri dönüş çizgileri, yaylar, fanlar, zaman bölgeleri)
- Quadrant Çizgileri
- Hız direnç çizgileri
- Formasyonlar 
- Fiyat boşlukları (gap’lar)
- Göstergelere Giriş
- Göstergelerde aykırılıklar
- Bollinger bantları ve stratejileri
- Stokastik Göstergesi
- RSI Göstergesi
- CCI Göstergesi
- Momentum Göstergesi 
- Para Akım Endeksi (MFI) Göstergesi
- Stokastik Momentum Index Göstergesi
- BETA
- Talep Konsantrasyon Eğrisi (TKE) ve strateji
- MACD Göstergesi
- MOST göstergesi
- ICHIMOKU Göstergesi
- Ultimate Oscillator Göstergesi
- Para kazanacağınızı mı zannediyorsunuz?
- Örnek olay incelemeleri-1-2-3
- Bir örnek Olay ve Gösterge Geliştirmek 
- SON DERS (en önemli bölüm)
Etiketler

Yaşar Erdinç, Teknik analiz, Giriş, Trendler, destekler, dirençler ve kanalllar, Trend yorumlamaları ve strateji, Kitaplardaki illüzyona dikkat, Teknik analiz kullanmadan önceki hazırlık, Bilinçli yatırımcının kanal stratejisi, Mum grafikleri çeşitleri ve mum grafikleri stratejileri, Hareketli Ortalama Çeşitleri (Basit, ağırlıklı, üssel, welles wilder, zero lag, değişken ve zaman serisi bazlı ortalamalar), Hareketli ortalama stratejileri, Fibonacci analizleri (geri dönüş çizgileri, yaylar, fanlar, zaman bölgeleri), Quadrant Çizgileri, Hız direnç çizgileri, Formasyonlar, Fiyat boşlukları (gap’lar), Göstergelere Giriş, Göstergelerde aykırılıklar, Bollinger bantları ve stratejileri, Stokastik Göstergesi, RSI Göstergesi, CCI Göstergesi, Momentum Göstergesi, Para Akım Endeksi (MFI) Göstergesi, Stokastik Momentum Index Göstergesi, BETA, Talep Konsantrasyon Eğrisi (TKE) ve strateji, MACD Göstergesi, MOST göstergesi, ICHIMOKU Göstergesi, Ultimate Oscillator Göstergesi, Para kazanacağınızı mı zannediyorsunuz?, Örnek olay incelemeleri-1-2-3, Bir örnek Olay ve Gösterge Geliştirmek, SON DERS (en önemli bölüm)

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı