ANA-BANNER

Temel Opsiyon Stratejileri

14 Nisan - 14 Mayıs Dönemi Son Başvuru Tarihi: 14 Nisan 2030

Spot piyasalarda dayanak varlığın kendisiyle ilgili olarak doğrudan işlem yapmayarak, bu varlıklarla ilgili opsiyonları kullanarak yatırım amaçlı işlemler yapmak mümkündür.

İşte Temel Opsiyon Stratejileri tam da bu noktada önem kazanmaktadır. Gerek finansal piyasalardaki dalgalanmalardan korunma gerekse de bu fırsatlardan yaralanma açısından önemli yöntemlerden biri olmaktadırlar.

Bu eğitim özellikle pay senedi üzerine opsiyon örneklerinden yola çıkılarak anlatılmakta; katılımcıları hangi stratejinin ne zaman ve nasıl kullanılacağı konusunda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 118,98 TL 118,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 140,40 TL 140,40 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Gökhan Güngör
Eğitimin Amacı

Bu eğitim hem sermaye piyasasında çalışanlara SPK Türev Lisansı alabilmelerine yardımcı olmak hem de bu konuya ilgi duyan ve kendini geliştirmek isteyen profesyoneller ile bu piyasada işlem yapmak isteyen bireysel yatırımcılara yönelik olarak hazırlanmıştır.

Ne Kazandıracak?

SPL Türev Ürünler Sertifika Sınavına hazırlanma, Türev Ürünler ve kullanımları hakkında bilgi edinmeleri sağlanacaktır.

Kimler Katılmalı?

SPL Türev Ürünler Sertifika Sınavına hazırlananlar, daha önceden Opsiyon Sözleşmeleri ile ilgili bilgi sahibi olan ve bu stratejileri yatırım amaçlı olarak kullanmak isteyen yatırımcılar

Eğitim Programı
  • Uzun Call
  • Uzun Put
  • Kısa Put
  • Kısa Call
  • Artış Yönünde Yayılma
  • Azalış Yönünde Yayılma
  • Uzun Kelebek Stratejisi
  • Kısa Kelebek Stratejisi
 
Etiketler

Uzun Call, Uzun Put, Kısa Put, Kısa Call, Artış Yönünde Yayılma, Azalış Yönünde Yayılma, Uzun Kelebek Stratejisi, Kısa Kelebek Stratejisi, Gökhan Güngör, Temel Opsiyon Stratejileri

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı