ANA-BANNER

Hisse Yatırımcısına Özel Uygulamalı Temel Analiz ( Fastweb Mali Analiz Pro )

14 Kasım - 14 Aralık Dönemi Son Başvuru Tarihi: 14 Aralık 2030

Hisse seçiminde temel analizin ( finansal analiz ) nasıl kullanılacağını, finansal analizde şirket seçiminin püf noktalarını bu eğitimde uygulamalı olarak öğreneceksiniz. Hatta daha önce hiç karşılaşmadığınız ( çünkü kitaplarda dahi yok ) özel rasyolar, grafiksel gösterimler ve analitik içerik, yılların, brikim ve deneyim sürecinden geçmiş şekliyle sunulacak. Finansal analizle hisse seçimini, en somut analiz araçlarıyla karşınızda bulacak, konulara odaklanıp, kaliteli ve sağlam hisse senetlerini kolaylıkla bulabileceksiniz. Bugüne kadar sadece teknik analizle hisse seçimi yapanlar, bu eğitimle ezber bozacaklar. Fiyat hareketlerinin arkasında yatan en önemli temel itici unsurları keşfedecekler.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 178,98 TL 178,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 211,20 TL 211,20 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Fastweb Mali Analiz Pro 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Dr. Yaşar Erdinç
Eğitimin Amacı
Hisse seçiminde temel analizin(finansal analiz) nasıl kullanılacağını, finansal analizde şirket seçiminin püf noktalarını bu eğitimde uygulamalı olarak öğreneceksiniz. Hatta daha önce hiç karşılaşmadığınız ( çünkü kitaplarda dahi yok ) özel rasyolar, grafiksel gösterimler ve analitik içerik, yılların, brikim ve deneyim sürecinden geçmiş şekliyle sunulacak. Finansal analizle hisse seçimini, en somut analiz araçlarıyla karşınızda bulacak, konulara odaklanıp, kaliteli ve sağlam hisse senetlerini kolaylıkla bulabileceksiniz. Bugüne kadar sadece teknik analizle hisse seçimi yapanlar, bu eğitimle ezber bozacaklar. Fiyat hareketlerinin arkasında yatan en önemli temel itici unsurları keşfedecekler.
Yılların birikimi ile oluşturduğum temel analiz bakış açısını, Akademik Danışmanlığını yaptığım FASTWEB MALİ ANALİZ PRO programıyla bir üst kademeye taşıdık. Özellikle, gerçek yatırımcı olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan bu eğitimin en temel amacı, Türkiye’de finansal okur yazarlığı en üst seviyede olan gerçek yatırımcı olma fırsatı vermektir. Borsada bir hisse neden endeksi ikiye üçe katlar? Bazı hisseler neden yıllarca yatırımcısına kaybettirir? Bu sorulara çok net cevaplar bulacaksınız.   
 
Ne Kazandıracak
En önemli kazanım, finansal analizle doğru hisseleri seçmeyi öğrenmek olacak. Analitik bakış açısı kazandırma yanı sıra, finansal analizin en çarpıcı analiz araçlarını bir arada analitik şekilde kullanma becerisi geliştireceksiniz. Bu eğitimle birlikte FASTWEB MALİ ANALİZ PRO programını en etkin şekilde kullanabileceksiniz. Borsada bir hisse nasıl düşüş trendine girer veya nasıl yükseliş trendine girer? Arkasındaki dinamikler nelerdir? Bunlar önceden öngörülebilir mi? Tüm bu sorulara cevap bulduğunuzda ve gerçek yatırımcı olduğunuzda maddi kazanç sağlayabildiğinizi de göreceksiniz.
Uygulamalı eğitimi tamamladığınızda, Yatırımcının temel kılavuzu bitirdiğinizi fark edecek, bilinçli yatırımcı olma yolunda ilerleyeceksiniz.
 
Kimler Katılmalı

Geleceğe ve çocuklarına yatırım yapmak isteyen, yatırım yaparken stresi azaltmak isteyen ve borsada yatırıma merak duyan herkes katılabilir. 

Eğitimin Programı
1- Fastweb Mali Analiz Pro - Giriş
2- Bilanço Yapısının Analizi
     a- Dönen Varlıklar 
     b- Duran Varlıklar
3- Likidite Oranları
4- Firma Faaliyetlerinin Analizleri 
     a- Devir Hızları
     b- Devir Süreleri
     c- Sürümden Kazanmak
5- Satış ve Karlılık Analizi
6- Geleceğe Yatırım Yapmak - Uzun Vadeli Yatırım Stratejisi
     a- Uzun Vadeli Yatırım - 1. Adım
     b- Uzun Vadeli Yatırım - 2. Adım
     c- Uzun Vadeli Yatırım - 3. Adım
     d- Uzun Vadeli Yatırım - 4. Adım
     e- Örnek Olay - Uzun Vadeli Yatırım
7- Firmanın Yıllık Bazdaki Performansının Analizi 
8- Bir Şirketin Özvarlık Karlılığının Ardındaki Dinamikler Dupont Analizi
9- Karşılaştırmalı Dupont Analizi
10- Temettü Performans Analizi
11- Bir Şirketin Özet Tablosu ve Özet Analiz
12- Piyasa Çarpanlarının Analizi
13- Orta Vadede İzlenebilecek Temettü Stratejisi
14- İstikrarlı Kâr Eden Ucuz Kalmış Şirketlerin Tespiti
15- Hikaye Oluşturmak ve Geleceğe İlişkin Fiyat Tahmini Yapmak
16- Zaman Tüneli Analizi: Geçmişe Dönük Değerleme Simülasyonu
17- Şirketleri Puanlama Analizi
 

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı