ANA-BANNER

Otomatik Katılımda İşverenin Bilmesi Gerekenler

26 Ocak - 28 Şubat Dönemi Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2030

Otomatik katılım sistemi çalışanları işverenleri aracılığıyla bireysel emeklilik sistemine dahil ediyor. Burada işverene hem bireysel emeklilik şirketinin ve emeklilik planının seçiminde hem de çalışanların katkı paylarının sisteme aktarılması aşamasında büyük sorumluluklar düşüyor. İşverenin yükümlülüklerini yerine getirmemesi, eksik getirmesi durumunda işveren ceza alabilir. İşverenin hem çalışanlarının haklarının korunması hem de kendi pozisyonunu dengelemesi açısından sistemi tanıması, bilmesi ve doğru uygulaması gerekiyor.  

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 58,98 TL 58,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 69,60 TL 69,60 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
FonBul + Emeklilik Fonları 120 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Zeynep Candan Aktaş
Eğitimin Amacı

Bu eğitim özellikle işverenlere sistemi tanıtmak, kendi görev ve sorumluluklarının neler olduğunu anlatmak amacıyla hazırlandı.

Ne Kazandıracak?

Katılımcılar bu eğitimde sistemin nasıl işlediğini, işverenlere sistemin verdiği görev ve sorumlulukların neler olduğunu, bireysel emeklilik şirketi seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenecekler.

Kimler Katılmalı

Öncelikle otomatik katılım sisteminde görev ve sorumluluklarının neler olduğunu öğrenmek isteyen işverenler, bireysel emeklilik şirketleri çalışanları, bireysel emeklilik aracıları, sigortacılar, bankacılar, finansal piyasalarda çalışanlar, akademisyenler bu eğitimin hedef kitlesidir. 

Eğitime katılanlar 104 TL değerindeki www.fonbulemeklilik.com’u 4 ay süreyle ücretsiz kullanabilecekler, fon grafiklerinin yanısıra, fonlarla ilgili kapsamlı araştırma yapma olanağına sahip olacaklar. 

Eğitim Programı

Otomatik Katılımda İşverenin Bilmesi Gerekenler Tanıtım

Bireysel Emeklilik Nedir?  

Otomatik Katılım Nedir?   

Katılımcıların Hakları                                        

     - Cayma Hakkı                                                                

     - Plan ve Fon Dağılım Değişikliği Hakkı                                

     - Katkı Payı Değişikliği ve Ödemeye Ara Verme Hakkı        

     - Birikimleri Başka Şirkete Aktarım Hakkı                               

     - Haciz ve Rehinden Muafiyet                                                  

OKS’de İşverenin Yükümlülükleri Nelerdir? 

Otomatik Katılımda Devlet Katkısı  

BES Şirketi Nasıl Seçilecek?

OKS’de İşverenin Bilmesi Gerekenler Kapanış

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı