ANA-BANNER

A'dan Z'ye Grup Emeklilik Sözleşmeleri

26 Ocak - 28 Şubat Dönemi Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2030

Bireysel emeklilik sözleşmelerinin bir dalı olan grup emeklilik sözleşmeleri, ölçek ekonomisinin avantajlarını grup üyelerine sunmaktadır. Grup emeklilik sözleşmelerinin giderleri daha düşük olmakta, gruba özel fonlar kurulabilmektedir. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 68,98 TL 68,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 81,40 TL 81,40 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
FonBul + Emeklilik Fonları 120 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Zeynep Candan Aktaş
Eğitimin Amacı

Bu eğitimde katılımcılar grup emeklilik sözleşmesi ve işveren grup emeklilik sözleşmelerini tanıyacaklar, katılımcıların hakları, sistemden emekli olma kriterleri ve seçenekleri hakkında detaylı bilgiye sahip olacaklar. 

Ne Kazandıracak?

Katılımcılar bireysel emeklilik sisteminin içinde farklı sözleşme çeşitleri olduğunu, bu sözleşmelerin katılımcılara farklı haklar ve avantajlar sağladığının ayrıdına varacaklar.

Kimler Katılmalı

Bireysel emeklilik sistemine daha önce girmiş olanlar, girmeyi düşünenler, birikim yapmak isteyen-nasıl yapacağının yollarını arayanlar, bireysel emeklilik çalışanları, bireysel emeklilik aracıları, sigortacılar, bankacılar, finansal piyasalarda çalışanlar, işverenler, akademisyenler bu eğitim ile sistemi tanıyacak, sorularına cevap bulacaklar.

Eğitime katılanlar 104 TL değerindeki www.fonbulemeklilik.com’u 4 ay süreyle ücretsiz kullanabilecekler, fon grafiklerinin yanısıra, fonlarla ilgili kapsamlı araştırma yapma olanağına sahip olacaklar. 

Eğitim Programı

Grup Emeklilik Sözleşmeleri Tanıtım

Grup Emeklilik Sözleşmesi Nedir?

İşveren Grup Emeklilik Sözleşmesi Nedir?

İşverene Sağlanan Teşvikler Nelerdir?

Hak Kazanma Süresi

Katılımcıların Hakları

     - Cayma Hakkı

     - Plan ve Fon Dağılım Değişikliği Hakkı

     - Katkı Payı Değişikliği ve Ödemeye Ara Verme Hakkı

     - Birikimleri Başka Şirkete Aktarım Hakkı

     - İşveren Grup Emeklilikte Haciz ve Rehinden Muafiyet

Devlet Katkısı Hakediş

Emekliliğe Hak Kazanma

     - Toplu Para

     - Programlı Geri Ödeme

     - Yıllık Gelir Sigortası

Bireysel Emeklilikte Vergilendirme

Giriş Aidatı ve Yönetim Gider Kesintisi

Ara Verme Durumunda Ek Yönetim Gider Kesintisi

Fon İşletim Gider Kesintisi

Toplam Fon Gider Kesintisi

Performans Kesintisi ve Hizmet Bedeli

İlk Beş Yıl Kesinti Sınırı

2021’den Sonra Kesinti Sınırlaması

Kesinti İadesi

Bireysel Emeklilikte Fon Seçenekleri

A’dan Z’ye Grup Emeklilik Kapanış

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı