ANA-BANNER

Sermaye Piyasası Araçları 2

14 Şubat - 15 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2030

Sermaye Piyasası Faaliyetleri  Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar lisanslama sınavına girecek olanları sınava hazırlamak amaçlanmıştır. Lisanslama sınavlarında Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar kapsamındaki ders başlıklarından biri olan Sermaye Piyasası Araçları 2  sınavına konu olan başlıkları ele alınmıştır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 188,98 TL 188,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 223,00 TL 223,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Ayşegül Güngör
Eğitimin Amacı

Bu eğitim sermaye piyasası araçlarını yakından tanımak, gayrimenkul sertifikası, varantlar, depo sertifikalarını öğrenmek, tüm sermaye piyasası araçlarını tanımak için gerekli olan izahname ve ihraç belgesi hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlamaktadır..

Ne Kazandıracak

Eğitime katılanlar hem sermaye piyasası araçları hakkında bilgi sahibi olacak,  hem de SPL Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar sınavlarına hazırlanmış olacaklardır..

Kimler Katılmalı

SPL Düzey 2, Düzey 3 ve Türev Araçlar sınavlarını almak isteyenler, kariyerini sermaye piyasalarında görenler, reel sektörde çalışıp sermaye piyasaları ile ilgili olanlar, finans piyasalarında çalışmayı hedefleyen öğrenciler.

Eğitim Programı
Tanıtım
Sermaye Piyasası Araçlarının İhracı
Sermaye Piyasası Araçlarının Satışı
Varlık Finansmanına İlişkin Menkul Kıymetler
Faizsiz Finans Araçları
Gayrimenkul Sertifikaları
Varantlar
Depo Sertifikaları ve Kapanış
 
Etiketler

Ayşegül Güngör, Sermaye Piyasası Faaliyetleri, Düzey 2, Düzey 3, Türev Araçlar, Lisanslama sınavı, Sermaye Piyasası Araçları 2, Sermaye piyasası araçlarını,gayrimenkul sertifikası, varantlar, depo sertifikaları, izahname ve ihraç belgesi, Sermaye Piyasası Araçlarının İhracı, Sermaye Piyasası Araçlarının Satışı, Varlık Finansmanına İlişkin Menkul Kıymetler, Faizsiz Finans Araçları, Gayrimenkul Sertifikaları, Varantlar, SPL, finans piyasaları, SPK, SPF, sermaye piyasası lisanslama sınavı, spk sınav, bankalar, aracı kurumlar, Sermaye Piyasası Araçları 2

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı