ANA-BANNER

Yatırım Fonları

20 Nisan - 20 Mayıs Dönemi Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2030
Fonlarını seç, piyasalarda kazan.

Yatırım Fonları, inançlı mülkiyet esasına göre kurulan ve riskin dağıtılması esasına dayalı bir yatırım aracıdır.  Küçük yatırımcılara, kendi başlarına yatırım yapamayacakları piyasalara ve değişik yatırım araçlarına erişebilme olanağı sağlarken, zaman ve maliyet avantajı sunar. Fon varlıklarının yönetimi profesyoneller tarafından yapılır. Ancak getiri hedefi verilememesi ve giderleri nedeniyle halen geleneksel yatırım araçlarıyla rekabet etmekte zorlanan yatırım fonları sektörü, finansal okur-yazarlık seviyesinin artmasıyla daha da gelişecektir.

Eğitime katılanlar, 232 TL değerindeki www.fonbul.com’u 4 ay süreyle ücretsiz kullanabilecekler, fon grafiklerinin yanısıra, fonlarla ilgili kapsamlı araştırma yapma olanağına sahip olacaklar. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 83,90 TL 75,51 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 99,00 TL 89,10 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
FonBul + 120 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Zeynep Candan Aktaş
Eğitimin Amacı
Yatırım fonları ülkemizde uzun yıllardır var. Ancak halen bir yatırım enstrümanı olarak kendisinden beklenen seviyeye ulaşamadı. Halbuki yatırım fonları riskin dağıtılması anlamında çok büyük işler başarıyor, hem hisse senedi, hem tahvil hem altın hem de döviz ve hatta gayrimenkul yatırımları aynı fonun içerisinde yer alarak katılımcıya her yatırım aracının getirisinden faydalanma olanağı veriyor. Bunun için katılımcının yapması gereken tek şey, fonların içinden kendi risk düzeyine uygun yatırım fonunu seçmek. 
Ne Kazandıracak?

Bu eğitimde yatırım fonlarının işleyiş mantığını, ilkelerini, avantaj ve dezavantajlarını öğrenerek, yatırım fonlarını bir enstrüman gibi kullanmayı öğreneceksiniz. Yatırım fonlarının portföyünde yer alan finansal araçları ve bunların fon türleriyle ilişkisi piyasaya bakış açınızı değiştirecek. 

Kimler Katılmalı

Bu eğitimi sermaye piyasalarında yatırım yapmak isteyen, lisanslama sınavlarına hazırlanan, finansal piyasalarda çalışmayı hedefleyenler ve öğrenciler ile yatırım fonlarını tanımak ve anlamak isteyen herkes alabilir. 

Eğitim Programı
  • Yatırım Fonu Kavramı
  • Yatırım Fonu Nedir?
  • Yatırım Fonlarının Avantajları-Dezavantajları
  • Yatırım Fonlarının Temel İlkeleri
  • Katılımcı bilgilendirme 
  • Fonların Maliyet Kalemleri
  • Fonların Türleri
  • Fonların Yatırım Araçları
 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı