ANA-BANNER

Yatırım Fonları

20 Nisan - 20 Mayıs Dönemi Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2030
En az sermaye ile en geniş yatırım yelpazesini sadece yatırım fonu sağlar. 
Sermaye piyasalarında işlem gören hemen hemen bütün yatırım enstrümanlarına yatırım yapabilen Yatırım Fonları, hangi yatırım enstrümanını seçeceğini bilemeyenler için profesyonel yatırım dünyasının kapısını aralıyor. Çeşitlendirilmiş portföyler ile riski dağıtsın, uzman portföy yöneticileri sayesinde yurt içinden yurt dışına mevduattan, altına, hisseden varanta, opsiyondan swapa, sermaye piyasasının enstrümanları sizin için çalışsın. Böylece zaman ve enerjinizi kendinize saklarken, piyasalardaki hareketin de gerisinde kalmayın. 
 
Eğitim Ücreti
Fiyatı : 108,98 TL 108,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 128,60 TL 128,60 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
FonBul + 120 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Zeynep Candan Aktaş
Eğitimin Amacı

Yatırım Fonları eğitimi; fonun kuruluş aşamasından, fon toplam kesintisine; portföydeki varlıklardan fon türlerine kadar yatırım fonlarının kuruluş ve işleyişini anlamanızı sağlayacak. Böylece fonların nasıl kazandırdığı ve bir yatırım enstrümanı olarak nasıl kullanabileceğinizi öğrenmiş olacak, para ve sermaye piyasalarındaki riski yönetebilmenin keyfine varacaksınız. 

Ne Kazandıracak?

Bu eğitimde yatırım fonlarının işleyiş mantığını, ilkelerini, avantaj ve dezavantajlarını öğrenerek, yatırım fonlarını bir enstrüman gibi kullanmayı öğreneceksiniz. Yatırım fonlarının portföyünde yer alan finansal araçları ve bunların fon türleriyle ilişkisi piyasaya bakış açınızı değiştirecek. 

Kimler Katılmalı

Bu eğitimi sermaye piyasalarında yatırım yapmak isteyen, lisanslama sınavlarına hazırlanan, finansal piyasalarda çalışmayı hedefleyenler ve öğrenciler ile yatırım fonlarını tanımak ve anlamak isteyen herkes alabilir. 

Eğitim Programı
  • Yatırım Fonu Kavramı
  • Yatırım Fonu Nedir?
  • Yatırım Fonlarının Avantajları-Dezavantajları
  • Yatırım Fonlarının Temel İlkeleri
  • Katılımcı Bilgilendirme 
  • Fonların Maliyet Kalemleri
  • Fonların Türleri
  • Fonların Yatırım Araçları
 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı