ANA-BANNER

Proje Finansmanında Finansal Sözleşmeler

26 Haziran - 26 Temmuz Dönemi Son Başvuru Tarihi: 26 Temmuz 2030

Bu eğitimle proje finansmanı yapılarının finansal sözleşmelere aktarılması esaslarını öğreneceksiniz. Niyet mektubundan kredi sözleşmesine, teminat sözleşmelerinden garantör sözleşmelerine kadar, proje finansmanı yapılarında sözleşmeler, hazırlanma esasları, içerdiği yükümlülükler, hukuki danışmanlık süreci de dahil olmak üzere, ileri düzey bir uzmanlık eğitimi oluşturulmuştur.  Hem proje finansmanı ihtiyacı bulunan/kullanan şirketler açısından hem de kredi veren olan finansal kuruluşlar açısından proje finansmanı sözleşmelerinin teknik detayları bu eğitimde yer almakta.

Özellikle 2010 yılı sonrasında aktif bir şekilde özelleştirmeler, enerji projeleri, altyapı projeleri vb. türdeki önemli Türkiye projelerinin finansman çalışmalarından sözleşme bilgileri de eğitim kapsamında yer almaktadır. Proje finansmanı alanında ilk Türkçe online eğitimden sonra, benzer şekilde finansal sözleşmeler özelinde de tek online eğitimi sunuyoruz. Eğitim içeriği hem akademik & teorik altyapı hem de piyasa odaklı& pratik bilgi edinmenizi sağlayacaktır.  Özellikli proje finansmanı işlemlerinde işleme özel hazırlanan sözleşme maddelerini bilerek, sözleşme yönetimi & müzakeresi alanında da sizlere önemli destek sağlayacaktır. Kredi ve teminat sözleşmelerini eğitimdeki detayda öğrenmek, her türlü kurumsal finansman işlemine de baz sağlayacak niteliktedir.

Önemli piyasa ve finansman büyüklüklerine ulaşan proje finansmanı alanında, sizler de birebir kredilendirme yapmak, finansman kullanmak, danışmanlık yapmak, akademik olarak çalışmak istiyorsanız, eğitim Türkçe ve Yabancı kaynakların ve online-eğitimlerin kısıtlı olduğu bu konuda beklentilerinizi karşılamaktadır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 232,12 TL 232,12 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 273,90 TL 273,90 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Özlem Kıldır
Eğitimin Amacı

Eğitime katılanların Proje Finansman adı altında özelleştirme, altyapı, enerji vb. projelerin finansal sözleşme yönetim sürecinin nasıl yönetildiğini öğrenmelerini, bu işlemlerin taşıdığı risklerin sözleşmeler ile nasıl bertaraf edildiğini anlamalarını, finansal sözleşmelerin proje finansmanı alanında kullanımının hukuk fonksiyonundan öte bir proje finansman uygulayıcısı olarak finansal bakış açısı dahilinde aktarılmasını amaçlamaktadır.

Ne Kazandıracak?

Eğitimi alan proje finansmanı piyasasına ait temel bilgilerin ötesinde, proje finansmanı alanındaki finansal sözleşme pratiğini, bu piyasadaki uygulamaları, proje sahibi şirket ve kredi veren bankalar açısından bilinmesi gerekenleri öğrenecektir. Bu piyasada her işlem kendine özel projeye özel yapılandırılmakla birlikte, eğitim sayesinde sözleşme yönetiminde orta-ileri düzey uzmanlık bilgi birikimi edinilebilecektir. Bu alanda çalışanlar özelinde ise finansman masasında yer alındığında bilinmesi gereken, ilk elden bilgileri sağlayacaktır.

Kimler Katılmalı
 • Proje finansmanı işlemleri gerçekleştiren, bu işlemlere aracılık eden finansal kuruluş çalışanları
 • Doğrudan proje finansmanı birimlerde çalışmamakla birlikte Kurumsal&ticari finansman, kurumsal&ticari pazarlama, kredi departmanlarında görev alan finansal kuruluş çalışanları
 • Yatırım, Girişim, Satın&Alma, Fon (Altyapı, Enerji vb.), Emeklilik, Portföy şirketlerinde (investment, venture capital, M&A, funding odaklı şirketlerde) çalışanlar
 • Çalıştıkları özel/ kamu şirket veya kurumlarında, danışmanlık şirketlerinde proje finansmanı konusunda çalışanlar
 • Finansal danışmanlık alanında çalışan profesyoneller
 • Proje finansmanı alanında çalışmayı hedefleyen ve bu alanda çalışmaya aday olan kişiler
 • Proje finansmanı alanında bilgi birikimi oluşturmak isteyen kişiler
Eğitim Programı
 • Proje finansmanında kredi riskleri & sözleşmeler
 • Proje finansmanı yapıları ile finansal sözleşmelerin uyumlaştırılması & hukuki danışmanlık
 • Proje finansmanında finansal sözleşmelerin hazırlanma&dokümantasyon esasları
 • Proje finansmanında finansal sözleşmelerin içeriği & maddeleri

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı