ANA-BANNER

Bu Kadar İyi Biliyorsak Neden Kaybediyoruz?

10 Ekim - 10 Kasım Dönemi Son Başvuru Tarihi: 10 Kasım 2030
Hepimiz yatırımlarımızı yaparken birilerine danışırız ve aklımızda her zaman şu soru vardır acaba bana söyledikleri doğrumu? ve madem bu kadar çok biliyor acaba kendisi ne kadar kazanıyor, asıl önemlisi de neden bana bildiklerini doğru olarak söylesin ki kendisi para kazanmak için bana yanlış bilgi de verebilir.
Bu eğitimimizde kafamızdaki bu sorulara cevap arayacağız ve çok bildiklerini düşündüklerimizin durumlarını öğrenmiş olacağız.
Sonuç mu? Piyasalar  ve yatırım araçlarının getirileri hakkında aslında hiç kimse net bir bilgi sahibi değil.
Eğitim Ücreti
Fiyatı : 58,98 TL 58,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 69,60 TL 69,60 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Dr. Beyhan Yaslıdağ
Eğitimin Amacı

Yatırımlarda yatırımlarında dikkat edilmesi gerekenlerin belirlenmesi.   

Ne kazandıracak

Yatırım işlemlerinde karlılığı arttırmak amaçlı olarak kararlar alınmasını sağlamak.

Kimler katılmalı

Yatırım yapanlar, analistler, yatırım danışmanları

Eğitim programı
  • Yatırımlar
  • Yatırım stratejileri
  • Yatırım kararlarını etkileyen faktörler
  • Fibbonacci
  • Elliot dalga testi
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı