ANA-BANNER

Davranışsal Finans

11 Ekim - 11 Kasım Dönemi Son Başvuru Tarihi: 12 Ekim 2030
Çok iyi analiz yapıyorum ama neden para kazanamıyorum, ya da daha fazla kazanabilmek için neler yapmalıyız, en kısa zamanda nasıl çok para kazanabilirim soruları tüm yatırımcıların kafasını meşkul eden sorulardır.
Yatırımcıların yatırım işlemlerinde genellikle alım satım konusunda fiyat ve zaman açısından yaşadıkları sorunlar karlılık rakamları üzerinde olumsuz etkilere neden olmaktadır. Alım satım fiyat ve zamanı konusunda yaşanan tereddütler bazen büyük zararlara neden olmaktadır. 
Davranışsal finans, piyasa katılımcılarının risk ve belirsizlik koşulları altında karar verirken psikolojik ve sosyolojik etmenlerden de etkilendiğini öne süren yaklaşımdır. Bu çalışmada davranışsal finans kapsamında yatırımcı psikolojisi ile birlikte yatırımlardan daha yüksek oranlarda karlılık elde edilmesine yönelik bilgiler verilmektedir.
Eğitim Ücreti
Fiyatı : 48,73 TL 48,73 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 57,50 TL 57,50 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Dr. Beyhan Yaslıdağ
Eğitimin Amacı

Davranışsal finans kapsamında yatırımcı davranışlarının incelenerek rasyonel yatırımcı kararlarının alınması.

Ne Kazandıracak

Yatırım işlemlerinde karlılığı arttırmak amaçlı olarak kararlar alınmasını sağlamak.

Kimler Katılmalı

Yatırım yapanlar, analistler, yatırım danışmanları.

Eğitim Programı
  • Davranışsal finans kavramı
  • Davranışsal finans özellikleri
  • Davranışsal finans etkileri
  • Davranışsal finans kapsamında karar alma süreçleri ve mekanizmaları
  • Yatırım kararlarında gerçekçilik
  • Yatırım kararlarında zamanlama 
  • Fiyat oluşumlarında etkinlik
  • Daha fazla para kazanma arzusu
  • Saadet zincirleri
  • Saadet zincirleri davranışsal finansı nasıl etkiliyor
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı