ANA-BANNER

Kripto Para İşlemlerinde Yatırım Stratejileri

12 Ekim - 12 Kasım Dönemi Son Başvuru Tarihi: 12 Kasım 2030
Kripto paralar son yıllarda hızla gelişerek yatırım araçları alternatifleri arasında büyük bir hızla yer almaktadırlar. Alım satım ve madencilik ile ilgili ilke ve yöntemlerinin farklılık göstermesi nedeni ile  kripto paraların alım satım esasları , yatırımcılara minimum zarar ile yatırım yapmalarına imkan sağlayacak yöntemler önem kazanmaktadır.
Bu eğitim sizlere kripto paralar kapsamında bitcoin ve diğer alt coinlere yatırım yapılırken uyulması gereken genel prensipler hakkında yol göstermeyi amaçlamaktadır.
Eğitim Ücreti
Fiyatı : 28,27 TL 28,27 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 33,36 TL 33,36 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Dr. Beyhan Yaslıdağ
Eğitimin Amacı
Kripto para yatırımlarında dikkat edilmesi gerekenlerin belirlenmesi.  
Ne Kazandıracak

Yatırım işlemlerinde karlılığı arttırmak amaçlı olarak kararlar alınmasını sağlamak.

Kimler Kstılmalı
Yatırım yapanlar, analistler, yatırım danışmanları.
Eğitim Programı
  • Kripto para yatırımları
  • Kripto para yatırımlarında uyulması gereken ilkeler
  • Zamanlama
  • Analizler
  • Alım satım kararları
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı