ANA-BANNER

Teknik Analiz ve Algıları Yönetmek

Eğitim Tarihi: 01 Aralık 2018 Son Başvuru Tarihi: 30 Kasım 2018

Teknik Analiz ve Algıları Yönetmek eğitiminin satışı  30 Kasım 2018  tarihinde tamamlanmıştır.
Eğitimi satın alan kullanıcılarımız  01 Aralık 2018-01 Aralık 2018 tarihleri arasında uygulamalı eğitimimizden yararlanmışlardır.
Bu Uygulamalı Eğitimimizi bir sonraki dönemde satın alabilirsiniz.

Bu eğitim teknik analiz bilgisini sistem trade, çeşitli düşünce yapıları, yatırımcı psikoloji gibi alt başlıklar gibi konularda derinleştirmek üzerine verilen bir eğitimdir. Teknik analizin ne olduğuna odaklanmak yerine daha çok katılımcıların halihazırda var olan bilgisini geliştirmek üzere tasarlanan bu eğitimde hem yatırımcı psikolojisinin teknik analiz ile olan ilişkisi üzerinde durulacak hem de sistem trading anlayışının ne olduğu ve yatırımcının sistem trading yaparken nasıl seçim yapması gerektiği detaylıca anlatılacaktır.

Eğitimden yararlanmak için son gün 30 Kasım.

Fiyatı

400 TL + KDV

25 Kasım'a kadar satın alma işlemi yapan müşterilerimize özel %10 indirim uygulanacaktır.

Eğitimin Amacı

Var olan teknik analiz bilgisinin sistem trading ve yatırımcı psikolojisi kavramları etrafında incelenmesi. Sistem trading yaparken yatırımcının nasıl seçim yapması gerektiği bilgisinin verilmesi. Teknik analiz ve işlem disiplini kavramlarının anlaşılması ve yatırımcının nasıl düşünmesi gerektiği konusunun anlatılması. 

Ne Kazandıracak

Bu eğitim ana hatlarıyla teknik analiz ve yatırımcı psikolojisini inceleyerek sistem trading yapan yatırımcının nasıl kendisine uygun yapıları oluşturabileceği bilgisini edinmeyi sağlayacaktır. Bununla birlikte, burada önemli olan diğer bir konu da teknik analiz yaparken herkesin gördüğünü yapmanın neden tehlikeli olduğudur. Bu eğitim ayrıca piyasaya nasıl ve neden ikna olunmamalı konusu üzerinde durarak teknik analiz yapan yatırımcıların var olan bilgisini artıracaktır.  

Kimler Katılmalı
Orta ve uzun vadeli yatırımcılardan, kısa vadeli trade amaçlı işlem yapanlara kadar, sermaye piyasalarında işlem yapan herkes için uygun bir eğitimdir. 
Teknik analizi belli düzeyde bilen, ancak tüm parçalarını belli bir sistematik içinde birleştirmek isteyen yatırımcılar, bu eğitimden önemli ölçüde faydalanabilirler. İleri düzey bir teknik analiz eğitimi olmamakla birlikte, alım/satım stratejilerinin oluşturulması için gereken temel mantık bu eğitimin bir parçası olacaktır. Bu nedenle, bir zamanlama aracı olarak teknik analizi öğrenmek isteyenler ve genel piyasa psikolojisini yakalamanın ayrıntılarına ilgi duyanlar katılabilir.
Bunun yanında, piyasa psikolojisinin anlaşılması konusunda sağlayacağı faydalar nedeniyle, piyasaya yeni katılmış olan profesyoneller için de etkin bir eğitim olacaktır.
Eğitim Programı
  • Teknik analiz ve işlem disiplini kavramları
  • Teknik analiz ve yatırımcı psikolojisi ilişkisi
  • Yatırımcı nasıl düşünmeli eğitiminin ana konuları
  • Sistem trading anlayışı nasıl oluşturulur?
  • Sistem trading yaparken yatırımcı kendine uygun yapıları nasıl oluşturur?
  • Seçenekler içinden nasıl seçim yapmak gerekir?
  • Herkesin gördüğünü yapmak neden tehlikelidir, nasıl engellenir?
  • Piyasaya nasıl ikna olunmaz?
  • Küçük yatırımcı kimdir, hangi hataları yapar, bu hatalar nasıl azaltılır?
Eğitimin Yeri ve Tarihi
1 Aralık 2018 Cumartesi
10:00 - 18:00
 
İMED/İşletme İktisadı Enstitüsü Mezunlar Derneği
Şehit Muhtar Cad., İlkyaz Apt. No: 2/2 
Taksim - İstanbul
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı