ANA-BANNER

VİOP’ta Başarının Sırrı / 50 Altın Kural

21 Nisan - 21 Mayıs Dönemi Son Başvuru Tarihi: 21 Mayıs 2030

Vadeli piyasalarda başarılı bir alım-satım yapabilmek için mutlaka bir takım temel kuralların bilinmesi ve bu kuralların psikolojinize yenik düşmeden mümkün olduğunca uygulanması oldukça önemlidir.

Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nda (VİOP) işlem yapan yatırımcıların genellikle bu piyasada işlem yapmanın temel bir takım basit prensiplerini göz ardı ederek sürekli kaybetme eğiliminde olduklarını piyasa profesyonellerinin tecrübelerine ve gözlemlerine bakarak söyleyebiliriz. Ancak bunun önüne geçmek ise size bağlı. Nasıl mı? Bunun tüm detaylarını “50 Altın Kural” çerçevesinde bu eğitim içinde bulacaksanız.

Öncelikle vadeli piyasada işlem yapmaya karar verdiğinizde tüm oyun planınızı oyunun içinde kalmaya yönelik olarak kurgulamak oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu eğitimde anlatılan “50 Altın Kural”ı bu piyasada işlem yaparken uygulamaya çalışın. Bu işi yaparken kesinlikli aceleci olmayın,  fırsatların da hiç bir zaman tükenmeyeceğini de kesinlikle unutmayın.

Bu eğitimde üzerinde durduğumuz “50 Altın Kural” hakkında bilgi sahibi olmanın başarılı bir alım-satıma atılacak ilk adım olduğunu unutmayın. İnanın…

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 218,98 TL 218,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 258,40 TL 258,40 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Finnet 2000 + 31 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Eğitmenler
Ahmet Çayıroğlu
Eğitimin Amacı

Öncelikle bu eğitimin amacının Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası’nda (VİOP) işlem yapan ve yapmak isteyen yatırımcılarla birlikte aynı zamanda finans sektöründe faaliyet gösteren aracı kurum ve banka çalışanlarına vadeli piyasalarda başarılı bir bir alım-satım yapabilmek için alım-satım kararlarını alırken referans bir kaynak oluşturmak olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca bu eğitim üniversitelerde vadeli piyasalarla ilgili öğrenilen teorik bilgileri pekiştimek isteyenler ve vadeli piyasalarda başarılı bir şekilde alım-satım yapmanın temel felsefesini öğrenmek isteyenler için de önemli bir kaynak olacaktır.

Ne Kazandıracak?

Bu eğitimi alanlar “50 Altın Kural” çerçevesinde,

 • VİOP’ta işlem yaparken daha sistemli bir yaklaşım içinde düşünmeyi, davranmayı ve işlem yapmayı öğreneceklerdir.
 • VİOP’ta başarılı bir alım-satım için “Trend Takipçiliği”nin önemini kavrayacaklardır.
 • VİOP’ta başarının sırrının disiplinli olmaktan geçtiğini öğreneceklerdir.
 • Zarar kesmeyi bilmenin VİOP’ta kalıcı olabilmek için ne kadar hayati olduğunu öğreneceklerdir.
 • VİOP’ta işlem yapanların yaptıkları en büyük 15 yanlışın neler olduğunu öğreneceklerdir.
 • VİOP’ta başarı için “10 altın Tavsiye”nin neler olduğunu öğreneceklerdir.
 • Fiyat, işlem hacmi ve açık pozisyon arasındaki ilişkinin yorumlanmasını öğreneceklerdir.
Kimler Katılmalı

Eğitimi, VİOP’ta işlem yapmak isteyen ve işlem yapan yatırımcılar, aracı kurumlarda çalışan yatırım danışmanları, portföy yöneticileri, banka müşteri temsilcileri, üniversitelerde finans derslerinde vadeli piyasalarla ilgili öğrenilen teorik bilgilerin piyasa tecrübeleri ve uygulamaları çerçevesinde pekiştirmek isteyenler alabilirler.

Eğitim Programı

Bölüm 1 – TREND TAKİPÇİLİĞİ ve 50 ALTIN KURAL KANUNU

 1. Trend takipçiliği ve başarılı bir trend takipçisinde bulunması gereken özellikler
 2. Vadeli işlem piyasalarında «50 Altın Kural Kanunu»
 3. VİOP’ta işlem yapanların en sık yaptıkları “15 Yanlış”
 4. VİOP’da başarılı bir alım-satım için “10 Altın Tavsiye”

Bölüm 2 – VADELİ PİYASALARDA ALIM-SATIM YAPARKEN BİLMEMİZ GEREK ÖNEMLİ KAVRAMLAR

 1. Zarar kes (stop loss) kavramı
 2. Hareketli zarar kes (trailing stop loss) kavramı
 3. Vadeli piyasalarda kaldıraç kavramı ve VİOP örneği
 4. Vadeli piyasalarda açık pozisyon kavramı ve VİOP örneği
 5. Vadeli piyasalarda «Fiyat», «Hacim» ve «Açık Pozisyon» arasındaki ilişki
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı