ANA-BANNER

Uygulamalı Stockeys Pro Eğitimi

23 Temmuz - 23 Ağustos Dönemi Son Başvuru Tarihi: 23 Ağustos 2030

Stockeys Pro, web tabanlı temel (finansal  tablo analiz) yazılımıdır. Bu eğitimde, Borsa İstanbul’da işlem gören paylara ilişkin yatırım karar süreçlerinde analiz aracı olarak kullanılan yazılım ürünü Stockeys Pro programı ile uygulamalar yapılacaktır. İçerisinde barındırdığı; satış–karlılık ve borçluluk analizleri, aktifler ve öz sermaye analizleri, yatay–dikey-trend analizleri, kar-zarar değişimleri, bilanço göstergeleri ve oran analizleri, sermaye artışları analizi gibi birçok seçenek sayesinde analizlerinizi detaylandırarak yatırımlarınızı sağlamlaştırmanızı sağlayan bir programdır.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 24,58 TL 0,00 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 29,00 TL 0,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Borfin Eğitmenleri
Eğitimin Amacı

Eğitimde, Stockeys Pro programı kullanılarak analiz stratejilerinde uygulamalı biçimde karar verici araçların anlatımı ve kullanımı amaçlanmaktadır. Programda yer alan veri ve analiz tekniklerinin nasıl kullanıldığı detaylı olarak anlatılmaktadır.

Ne Kazandıracak?

• Bu eğitimi aldığınız taktirde; şirketlerin bilançolarını, dipnot analizini, temettü ve sermaye bilgilerini, hisse grafiğini program içerisinde nasıl kullanacağınızı ve analizlerinize nasıl dahil edebileceğinizi deneyimleyeceksiniz.

• Hızlı, güncel, kolay ve etkili temel analiz için Stockeys Pro kullanımını öğrenebileceksiniz.

•Programda bulunan gruplandırılmış finansal oranlarla ve güncel verilerle şirketlerin performansını ölçebileceğinizi deneyimleyeceksiniz.

Kimler Katılmalı

Temel analiz konusunda bireysel veya profesyonel çalışma yapan herkes katılabilir.

Eğitim Programı
  •  Şirket finansal analizleri
  •  Finansal radar
  •  Değişim analizi
  •  Sektörel analiz
  •  Sermaye & temettü
  •  Bilanço

Başlıklarına göre gruplandırılmış eğitim videoları ve kolay kullanım tavsiyeleri.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı