ANA-BANNER

Uygulamalı Hisse Expert Eğitimi

25 Ağustos - 25 Eylül Dönemi Son Başvuru Tarihi: 25 Eylül 2030

Hisse Expert; Türkiye’de pay (hisse senedi) ve pay piyasasına ilişkin, en kapsamlı finansal veri setlerini içerisinde barındıran, 2000’in üzerinde fonksiyonla Excel üzerinde analiz imkânı sağlayan araştırma platformu Analiz Expert’in temel modülüdür.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 83,90 TL 0,00 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 99,00 TL 0,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Borfin Eğitmenleri
Eğitimin Amacı

Eğitim, kullanıcılarına programın içinde neler olduğuna dair derinlemesine bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Programın kullanımının yanı sıra, pay piyasası yatırımcılarının karar verirken dikkat etmesi gereken unsurları ve fiyat, finansal tablo verileri, firmalara ilişkin derlenmiş veriler, pay endeksleri ve piyasaya ilişkin çok sayıda veri üzerinde bu unsurları deneyimlendirmeyi amaçlamaktadır.

Ne Kazandıracak?

Katılımcılar, Hisse Expert programının kullanım özelliklerini, pay ve pay piyasasına ilişkin yapılabilecek analizler eğitimde ayrıntılı bir biçimde bulabileceklerdir. Programın kolay kullanımı deneyimledikten sonra, Hisse Expert modülü sayesinde analizlerinizin ezberini bozacak stratejiler edinerek, rakiplerinize göre ışık hızında analiz yapabilirsiniz. Geniş veri kütüphanesiyle dilediğiniz gibi çalışabilir, türetilmiş verileriyle ufkunuzu ve analizlerinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime, hisse araştırmacıları, analistler, bireysel ve profesyonel yatırımcılar, finansal danışmanlık yapan bireyler ve akademisyenler rahatlıkla katılabilir.

Eğitim Programı
  • Hisse Expert’e Giriş
  • Fonksiyon Arama Butonu ve Hisse Expert Fonksiyonları
  • BIST 30 Analiz Örneği
  • Finansal Tablo Kalem Listesi – Kalem Değeri Bulma
  • Dipnotlar(Dipnot Arama – Dipnot Fonksiyonları)
  • Dipnotlar(Dipnot Tablo Arama – Tabloları Excel’e Aktarma)
  • Günlük Bülten Oluşturma
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı