ANA-BANNER

BİST Yapısı ve Yatırım Yaparken Yararlanılabilecek Araçlar

23 Ekim - 23 Kasım Dönemi Son Başvuru Tarihi: 22 Kasım 2030

Yatırım kararları verilirken işlem yapılan piyasa koşullarını, piyasanın sahip olduğu riskleri ve avantajları iyi gözlemlemek ve yorumlamak yatırımın seyrini değiştirecek önemli bir noktadır. Bu eğitimde, katılımcıların işlem yaptığı piyasayı tanımalarını ve piyasaya uygun hareket etme yetisi kazanmalarını sağlayacak stratejiler anlatılacak, aynı zamanda temel-teknik-takas analizi konusunda fikir sahibi olmaları adına uygulamalara değinilecektir.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 98,98 TL 98,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 116,80 TL 116,80 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Kullanılacak Program
Eğitim satın aldığınız tarihten itibaren, aşağıda ki programlarımızı belirtilen süreler dahilinde ücretsiz kullanabilirsiniz. Program kullanımları eğitime özel olup, ücretsiz kullanım süresi, başka bir abonelik süresine eklenemez/birleştirilemez.
Stockeys Pro 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Finnet 2000 + 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
Active Charts Pro (*) 30 gün süre ile ücretsiz kullanabilirsiniz.
(*) Active Charts Pro Activex destekleyen browserlarda çalışan web tabanlı bir programdır. Bu nedenle sadece İnternet Explorer ile kullanılabilir.
Eğitmenler
İbrahim Ethem Afacan
Eğitimin Amacı

Katılımcılara nasıl bir piyasada işlem yaptıklarını kısaca aktarılmakta ve kendi yatırım stratejilerini oluşturmalarına yardımcı olmak maksadı ile farklı donelerden bahsedilmekte, bu donelerden yola çıkarak piyasa tanıma kazanımı ve kullanılan bazı analiz yöntemleri aktarımı amaçlanmaktadır.

Ne Kazandıracak?

Eğitim sonunda katılımcılar, nasıl bir piyasada işlem yaptıklarını anlamak için araştırma yapmaya koyulacak ve kısa/orta/uzun vadede hisse senedi yatırımında yararlanabilecekleri kaynaklar hakkında fikir sahibi olacaktır.
Ayrıca eğitim içerisinde bahsedilen; mevcut BIST yapısı, temel analiz ve önemli rasyolar, trend çizgileri üzerinden teknik analiz, hisse senetlerinin çeşitli haberlere karşı reaksiyon verme durumu, finansal piyasalarda zihnimizi zapturapt altına almak için uygulayabilecek kurallar gibi bölümler de eğitimin kazanımlarından olacaktır.

Kimler Katılmalı

Eğitime, BIST’de işlem yapan yerli yatırımcılar (özellikle yeni yatırım hesabı açan) katılmalıdır. Yatırımcıların yanı sıra analist, araştırmacı ve akademisyenler de rahatlıkla katılabilir.

Eğitim Programı

Değişen Bist Yapısı ve Kendini Tanıma
-StockeysPro Yardımı ile Finansal Tablolar Hakkında Bilgi Edinimi ve Finansal Tablolar Açıklanmadan Önce ve Sonra Nasıl Davranabileceğimize İlişkin Fikirler
-Teknik Analizde Çizim Mantığı 
-Kısa Vadede Finnet Teknik Analist ile Hisse Bulma
-Orta ve Uzun Vadede Borsaya Bakış Açımız Ne Olmalı ?
-Takaslar ile ilgili Doneler
-Finansal Piyasalarda Konsantrasyon ve Disiplin

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı