ANA-BANNER

Uygulamalı Tahvil Expert Eğitimi

06 Kasım - 06 Aralık Dönemi Son Başvuru Tarihi: 06 Aralık 2030

Tahvil Expert; Türkiye’de tahvil bono (sabit getirili menkul kıymet) ilişkin, en kapsamlı finansal veri setlerini içerisinde barındıran, 2000’in üzerinde fonksiyonla Excel üzerinde analiz imkânı sağlayan araştırma platformu Analiz Expert’in temel modüllerinden biridir.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 83,90 TL 0,00 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 99,00 TL 0,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Borfin Eğitmenleri
Eğitimin Amacı

Eğitim, kullanıcılarına programın içinde neler olduğuna dair derinlemesine bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Programın kullanımının yanı sıra, sabit getirili menkul kıymet pazarında yatırımcılarının karar verirken dikkat etmesi gereken unsurları ve enstrümanlara ilişkin derlenmiş veriler, tahvil endeksleri ve bu piyasaya ilişkin çok sayıda veri üzerinde bu unsurları deneyimlendirmeyi amaçlamaktadır.

Ne Kazandıracak?

Katılımcılar, Tahvil Expert programının kullanım özelliklerini, tahvil-bono  piyasasına ilişkin yapılabilecek analizler eğitimde ayrıntılı bir biçimde bulabileceklerdir. Programın kolay kullanımı deneyimledikten sonra, Tahvil Expert modülü sayesinde analizlerinizin ezberini bozacak stratejiler edinerek, rakiplerinize göre ışık hızında analiz yapabilirsiniz. Geniş veri kütüphanesiyle dilediğiniz gibi çalışabilir, türetilmiş verileriyle ufkunuzu ve analizlerinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime, tahvil yatırımcıları, analistler, bireysel ve profesyonel yatırımcılar, finansal danışmanlık yapan bireyler ve akademisyenler rahatlıkla katılabilir.

Eğitim Programı
  • Tahvil Expert’e Giriş
  • Tahvil ve Bono Listeleri
  • Fonksiyon Arama Ekranı(Tahvil-Bono)
  • Fonksiyon Arama Ekranı(Tahvil Endeksleri)
  • Fonksiyon Arama Ekranı(Repo-Borsa Para Piyasası ve Libor)
  • Tahvil Fiyat Ekranı
  • Tahvil Expertle Yapılabilecek Örnek Günlük Bülten
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı