ANA-BANNER

Uygulamalı Fon Expert Eğitimi

18 Ocak - 18 Şubat Dönemi Son Başvuru Tarihi: 01 Ocak 2001

Fon Expert; Türkiye’de yatırım ve emeklilik fonlarına ilişkin, en kapsamlı finansal veri setlerini içerisinde barındıran, 1000’in üzerinde fonksiyonla Excel üzerinde analiz imkânı sağlayan araştırma platformu Analiz Expert’in temel modüllerinden birisidir.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 83,90 TL 0,00 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 99,00 TL 0,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Borfin Eğitmenleri
Eğitimin Amacı

Eğitim, kullanıcılarına programın içinde neler olduğuna dair derinlemesine bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Programın kullanımının yanı sıra, fon piyasası yatırımcılarının karar verirken dikkat etmesi gereken unsurları ve fiyat, varlık dağılımı verileri, fonlara ilişkin derlenmiş veriler, fon kategorileri ve piyasaya ilişkin çok sayıda veri üzerinde bu unsurları deneyimlendirmeyi amaçlamaktadır.

Ne Kazandıracak?

Katılımcılar, Fon  Expert programının kullanım özelliklerini, fonlar ve fon piyasasına ilişkin yapılabilecek analizler eğitimde ayrıntılı bir biçimde bulabileceklerdir. Programın kolay kullanımı deneyimledikten sonra, Fon  Expert modülü sayesinde analizlerinizin ezberini bozacak stratejiler edinerek, rakiplerinize göre ışık hızında analiz yapabilirsiniz. Geniş veri kütüphanesiyle dilediğiniz gibi çalışabilir, türetilmiş verileriyle ufkunuzu ve analizlerinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Kimler Katılmalı

Eğitime, fon yatırımcıları, analistler, bireysel ve profesyonel yatırımcılar, finansal danışmanlık yapan bireyler ve akademisyenler rahatlıkla katılabilir.

Eğitim Programı

1.    Fon Expert’e Giriş
2.    Fon Expert Menüleri
3.    Fon Expert Fonksiyonları
4.    Analiz Expert Raporlama Ekranı
5.    Yatırım Fonları Bülteni
6.    Emeklilik Fonları Bülteni

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı