ANA-BANNER

Kripto Para Yatırımında Al Sat Sinyali Veren Stratejiler

04 Kasım - 04 Aralık Dönemi Son Başvuru Tarihi: 04 Aralık 2040

Yılın her günü 24 saat işlem görmesi sebebi ile diğer yatırım enstrümanlarından da ayrılan kripto paralarda, analiz yöntemleri de farklılaşmaktadır. Standart teknik analiz yöntemlerini direkt olarak kripto paralarda uygulamak sağlıklı sonuçlar vermeyebilir. Bu nedenle bu yöntemlerin kripto paralara uygun bir şekilde revize edilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin yapılmasına rağmen standart teknik analiz yöntemlerinin gecikmeli sinyal, sahte sinyal, yanlış sinyal gibi istenmeyen sinyaller vermesi minimuma indirilmiş ancak tamamen yok edilememiştir. Standart teknik analiz yöntemlerine ilave olarak kripto paralar için yeni yöntemler, yeni hesaplamalar geliştirilmiştir. 

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 198,98 TL 198,98 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 234,80 TL 234,80 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Mustafa Küçükakarsu
Eğitim Amacı

Bu eğitimde, geleneksel ve yeni teknik analiz yöntemlerinin beraber kullanımları anlatılmıştır. Açık kaynak kodlu yöntemlerde yapılan değişiklikler, üzerinde çalışılmış özel sistemler ve standart yöntemlerdeki değişikliklerin tamamı anlatılarak kodları paylaşılacak ve bu hazır sistem ve stratejiler ile al sat sinyallerini görebilmeniz amaçlanmaktadır. Gün içi, kısa vade, orta vade ve uzun vade yatırımlar için anlatılan bu stratejileri kısa süre içerisinde kolay bir şekilde uygulayabilir, sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.  

Ne Kazandıracak?

Gün içi, kısa, orta ve uzun vadeli yatırımlar için al sat sinyali 

Kripto para teknik analiz yorumlaması 

Doğru al sat seviyeleri belirleyebilme 

Kimler Katılmalı?

Kripto para işlemlerinde teknik analiz kullanan ve doğru strateji oluşturmak isteyenler, al sat sinyali veren stratejiler kurmanın mantığını ve tekniğini öğrenmek isteyenler ve kripto para yatırımında teknik analiz bilgisini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen herkes için ideal bir eğitimdir. 

Eğitim Programı

1. Giriş
2. Kripto Para Yatırımında Al Sat Sinyali Veren Stratejiler

 • Tüm Vadelerde En Verimli Ortalama Kullanımı Stratejisi
 • Farklı Yöntemler İle Kar Alma ve Stop Loss Fiyatlarını Belirleme Stratejisi
 • Kripto Paralarda RSI Uyumsuzluk Kolay Tespiti ve Kullanımı Stratejisi
 • Gold RSISMA Stratejisi
 • MARSISTOCK Stratejisi
 • DEMATR2514 Stratejisi
 • MACDEMA CMFLOW Stratejisi
 • NOLAGMACDEMA R Stratejisi
 • BANDSofRSISTOCKBOLL Stratejisi
 • SSL MOD Stratejisi
 • HABHARSI Stratejisi

3. Kapanış

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı