ANA-BANNER

Algoritmik Tradingle Robot Oluşturmak

07 Şubat - 11 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 11 Mart 2030

Algoritmik trading, her ne kadar çok büyük bir kitle tarafından sadece bu konuda uzman olan kimselerin kullanabildiği karmaşık ve öğrenilmesi zor formüllerden oluşan robotik kodlamalar gibi algılansa da aslında oldukça basit bir kurgulamadan başka bir şey değildir ve bu eğitimde, teknik analizi bilmiyor dahi olsak da, bu işi nasıl kolayca yapabileceğimizi ve trading hayatımıza huzuru getirebileceğimizi göreceğiz.

NOT: Her ne kadar eğitim sırasında anlatılan konular algoritma stratejisine ve algoritmalarınıza hakim olmak üzerine kurulu olsa da örnekler Metastock dili ile verildiğinden bununla çalışabilir bir programa ihtiyaç duyacaksınız. Ben Matriks Prime kullandığımdan bu programa sahip olanlar için herhangi bir sorun olmayacaktır. Ancak sahip olmayanlar için eğitimleri sırasında, sonrasında çalışabilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için talep etmeleri durumunda kendilerine 3 aylık demo Matriks vereceğim.

Vereceğim demo Matriks’ler borsayı izlemek için değil, sizlerin kendinizi geliştirmeniz ve algoritmik trading konusuna hakim olabilmeniz için olduğundan derinlik lisanssız on beş dakika gecikmeli verilerle çalışıyor olacaktır.

Matriks Prime sahibi olmayan öğrencilerim bana info@teknikanalizsanati.com mailinden ulaşarak aşağıdaki bilgileri ulaştırdıklarında kendilerine demo Matriks programı tahsis edilerek kurulum mailiyle kullanıcı adı ve şifreleri iletilecektir.

Gerekli bilgiler: Ad Soyad, Telefon, Mail

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 507,63 TL 507,63 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 599,00 TL 599,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Anıl Özekşi
Eğitim Amacı

Bu eğitimdeki asıl önceliğimiz algoritmik trading’in ne olduğundan onun kurallarına, neyi nasıl yapacağımızdan bunları yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğine ve bir sisteme sahip olduğumuzda bunu nasıl kullanacağımızdan, onu nasıl kontrol altında tutacağımıza kadar birçok konuyu işleyeceğiz.

Ne Kazandıracak?

•    Bir robotu baştan sona oluşturabilmek
•    Doğru senetleri seçebilmek
•    Fiyat hareketlerini kendi lehimize kullanabilmek
•    Borsadan tutarlı ve huzurlu bir gelir elde edebilmek

Kimler Katılmalı?

Piyasaların stresini yaşamaktan ve daha önemlisi bunun karşılığını alamıyor olmaktan memnun olmayan, piyasaların ve portföylerinin gelgitlerinden sıkılmış durumdaki asıl istekleri artık uçuk kaçık getirilerden çok tutarlı ve huzurlu bir getiriye sahip olabilmek isteyenler için ideal bir eğitimdir. İster teknik analize yeni başlıyor olun, isterseniz de bu konuda bayağı mesafe kat etmiş olun hepinizin bu algoritmik trading eğitimimizden aynı keyfi alabileceğinizi umuyorum.

Eğitim Programı

Giriş
Algoritmik Trading Ne Değildir
Neden Algoritmik Trading
Algoritmik Trading’e Başlarken
Algoritmik Trading’de Periyot Seçimi
Algoritmik Trading’de İndikatör Seçimi
Algoritmik Trading’de Senet Seçimi
Algoritmik Trading’de Bir Sistemi Kurgulamak
Algoritmik Trading’de İkili Sistem Kurgusu
Çift Yönlü Piyasalarda Algoritmik Trading
Algoritmik Trading’de Stop Kullanımı
Algoritmik Trading Disiplini
Ek Bölüm Algoritmik Trading’de Test Sonuçlarının Yorumlanması

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı