ANA-BANNER

Daha Kolay Formül Yazımı İçin Metastock Dili

07 Şubat - 07 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 07 Mart 2030

Eğer söz konusu olan yeni bir dil öğrenmek ise, “acaba öğrenebilecek miyim?” sorusu hepimizin ortak korkusudur. Ancak, eğer konu MetaStock dili ise, buna için size verilecek cevabım kocaman bir evet olacaktır. Çünkü bu eğitimle, algoritmik sistemler oluşturmak, yepyeni indikatörler yazmak ve alınabilir senetleri taramak istediğinizde kullanacağınız MetaStock dilini öğrenmeniz, sadece birkaç saatinizi alacaktır. Birkaç günlük bir çalışmayla ise, artık aklınızdakileri formüle edebilir ve kurgulayabilir hale geleceksiniz.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 83,90 TL 83,90 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 99,00 TL 99,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Anıl Özekşi
Eğitim Amacı

Öncelikle bu eğitimdeki ilk amacımız, MetaStock dilindeki en basit kavramlardan başlayarak, sizleri bu dili anlayabilir, ya da başka bir deyişle bu MetaStock dili ile okuyup yazabilir hale getirmek olacaktır. Zaten eğitimimiz sırasında, bunun ne kadar kolay olduğunu da bizzat göreceksiniz. Ancak bu eğitimin asıl amacı, asla sizleri birer MetaStock gurusu haline getirmek olmayacaktır. Eğitimimiz sırasında ayrıntılar arasında boğulmak yerine, en kısa yoldan bu dile hakim olarak, ihtiyacımız olan şeyleri formüle edebiliyor olmaya odaklanacağız.

Ne Kazandıracak?

•    Metastock dilini anlayabilir hale gelmek
•    Metastock dili ile formül yazabilmek
•    Algoritmik tradinge daha rahat hakim olabilmek
•    Gerçek teknik analiz dilini öğrenmek

Kimler Katılmalı?

Basit ve kolay öğrenilebilir bir dil olan MetaStock’u tanımak, hakim olmak ve algoritma ve formül yazımı için kullanmak isteyenler için ideal bir eğitimdir.

Eğitim Programı

Giriş
MetaStock Eğitimi İndikatörler
MetaStock Eğitimi Alanlar
MetasStock Eğitimi Operatörler
MetaStock Eğitimi Fonksiyonlar
Kapanış

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı