ANA-BANNER

Algoritmik Trading Akıllı Robotlar

03 Mart - 04 Mart Dönemi Son Başvuru Tarihi: 03 Mart 2040

Bu seferki algoritmik trading eğitimimizde, bir algoritmik trading eğitiminin ötesine geçerek, benim Progressive Algoritmik Trading Sistemi adını verdiğim, olmakta olanı içine doğduğu pozisyon bazında algılayarak nasıl alım satım sinyalleri seçeceğine kendi içinde karar verebilen daha zeki sistemlerin nasıl kurgulanacağını ve bunların adım adım nasıl ilerletilerek test edileceğini göstereceğim.

Eğitim Ücreti
Fiyatı : 507,63 TL 507,63 TL
Kdv Oranı : %18
KDV Dahil Fiyatı : 599,00 TL 599,00 TL
Eğitimin Süresi
Eğitimin süresi satın aldığınız tarihten itibaren 4 aydır . Eğitimimizi satın aldığınız andan itibaren, Borfin’e üye girişi yaparak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğitim, www.borfin.com.tr' de videolarla sunulmaktadır.(Eğitim videoları indirilemeyecektir.)
Eğitmenler
Anıl Özekşi
Eğitim Amacı

Geçmişteki verilerin şanslı dokunuşlarıyla test ettiğiniz bölgelerde sanki çok kazandırıyormuşçasına sunulan illüzyonlar yerine şans faktörünü ortadan kaldırıp bugün nasıl çalıştığını söylüyorsa yarın veya gelecek ay da aynısını yapacağını size vadeden robotların nasıl kurgulanabileceğini de göreceğiz. Aynı zamanda sistemlerinizde sorun çıkaran durumlar için nasıl yamalar geliştirip sistemlerinizi nasıl stabil hale getirebileceğinizi ve çok sayıda değişkenin hesaplanması yüzünden günler sürecek testleri nasıl birkaç değişkenle yarım saatte analiz edebileceğinizi de göstereceğim.

Ne Kazandıracak?

•    Kademeli Algoritmik Trading yöntemiyle sistemleri parçalara bölerek kalibre edebilmek
•    Sadece birkaç yüz simülasyonla kısa sürede robotları oluşturabilmek
•    Sorunlar daha ortaya çıkmadan Yama’larla sistemi güçlendirmek
•    Rastgele parametreler yerine eşleniklerle gelecekte de düzgün çalışacak robotlar üretebilmek
 

Kimler Katılmalı?

Algoritmik Trading’e hazır formüllerle ve onları kullanabilme becerisi ile başlamak ve kendi içinde karar verebilen daha zeki robotlar kurgulayabilmek isteyenler için ideal bir eğitimdir. Algoritmik trading’de yeni ve güçlü bir yola çıkmak isteyen herkes için fırsat bir eğitimdir.

Eğitim Programı

Giriş
İndikatör Optimizasyonu
Sistemin Genel Kurgusu
Sistemin Yapısal Kurgusu ve Eşlenikler
Sistemin Yama Kurgusu ve Kapılar
Sistemin if Kurgusu
Kademeli Test Kurgusu
Ek Çift Yönlü Piyasalarda Algoritmik Trading
Çift Yönlü Piyasalarda Al Kurgusu
Çift Yönlü Piyasalarda Açığa Sat Kurgusu
Sistemlerin Revizeleri
Ayrıntılar ve Ayarlar
Ek Algoritmik Trading’de Test Sonuçlarını Yorumlamak

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı