ANA-BANNER
Kurumsal Eğitim Hizmetlerimiz

Sermaye Piyasalarında çalışanların, kariyer basamaklarında yeni tırmanmaya başlayanların ve uzmanların ihtiyaç duydukları eğitimleri; kapsamlı, pratik, güncel e-öğrenme çözümleri ile sunuyoruz.

Borsa, Finans Ekonomi Eğitim Portalı (Borfin) olarak, “Kurumsal e-Eğitim Çözümlerimiz” ile kurum çalışanlarının ihtiyaç duydukları en güncel bilgilere ulaşabilmelerini sağlayarak performanslarının ve verimliliklerinin artmasını sağlıyoruz. Kurumlar, Borfin e-öğrenme platformu ile hazır içerikleri çalışanlarına sunabildikleri gibi, Borfin altyapısını kullanarak kendi içeriklerini kullanıcılara sunabiliyor ve takip edip raporlayabiliyor. Kuruma özel e-eğitim çözümlerimiz ile kurumunuza özel e-eğitim geliştiriyoruz.

Eğitim platformumuz kullanıcılardan gelen istek ve önerilerle sürekli güncelleniyor, yeni eğitimlerle büyüyor. Var olan eğitimler yeni teknolojiye uyarlanıyor.

Kurum çalışanlarının ilgili konularda yetilerinin artırılması amaçlanan eğitimler sonunda, katılımcıların kurum içerisindeki temel gelişimi sağlanıyor.

Eğitim içeriklerinin anlaşılması, uygulamalar yapılabilmesi için teknolojik analiz paketleri ile eğitimler destekleniyor.

Borfin e-eğitimleri ve altyapısı özgün çözümler sunuyor

Borfin, sizi altyapısını kendi hazırladığı sürekli geliştirilen, kurumunuza özelleştirilebilen bir yapı ile tanıştırıyor. Dünyadaki en gelişmiş e-öğrenme platformlarının sunduğu avantajları aratmayan, kuruma özel kişiselleştirilebilen, performans artırıcı raporlamalarla iş performansınızı en yüksek düzeye çıkarmanıza katkıda bulunuyor. Çağdaş eğitim ve teknolojilerin kullanıldığı altyapı istediğiniz kadar eğitimi çalışanlarınıza ulaştırmanızı sağlıyor.

Eğitim içeriklerinin anlaşılması, uygulamalar yapılabilmesi için teknolojik analiz paketleri ile eğitimler destekleniyor.

Profesyonellerle çalışıyoruz

Borfin, e-öğrenme alanındaki yenilikçi uygulamalarını profesyonel eğitmenler ile sunuyor. Teori ve pratiği birleştiren, yıllardır piyasada bilgi ve tecrübeleri ile tanınan eğitmenler kurum çalışanlarının ilgisini sürekli canlı tutuyor. Katılımcıları eğitim kazanımları ve yetkinlikler bağlamında destekleyen eğitimler, dinamik bir eğitim ortamı yaratıyor. Eğitimlerde verilmek istenen mesaj, eğitmenlerin video görüntüsü, sunumları ve uygulama ekranları ile net, anlaşılır, akılda kalıcı bir hale getiriliyor. Eğitim videoları dersler halinde sunuluyor. Örneklerle destekleniyor. Merakı ve ilgiyi canlı tutuyor.

Sınıf ortamındaki performansları web’e taşıdık

Sınıf ortamında verilen eğitim performansını aratmayan eğitimler, kullanıcıların uygulama yapmalarını sağlayan platformlar, eğitimlerin kalıcılığını sağlıyor. Eğitim videoları, eğitmenin görüntüsü ile birlikte ekrana getiriliyor, eğitmenin tüm paylaşımlarını, uygulamalarını, katılımcılar takip edebiliyor. Temel, orta, ileri düzey eğitimler kullanıcıların bilgi seviyelerine göre eğitim almalarını sağlarken, farklı eğitim kategorilerine göre oluşturulmuş eğitimler hedef kullanıcılara hemen ulaşıyor. Eğitimler kullanıcı alışkanlıklarına hitap eden teknolojik ürünlerle destekleniyor. İlgili eğitimde kullanıcıların başarılarını destekleyecek eğitim içerikleri öne çıkıyor. Evde, iş yerinde, otobüste, arabada, vapurda, durakta, yemekte, ofiste, asansörde istenen her yerde, istenilen anda, aranan eğitimlere ulaşmak ve dinlemek Borfin eğitim platformu ile çok kolay.


Uygulamalı eğitim veriyoruz

Borfin Eğitim platformunda uygulama gerektiren eğitimlerde, web tabanlı veya gerektiğinde dekstop tabanlı yazılımları, eğitimle birlikte katılımcıya kullandırarak, katılımcılara, güncel verilerle uygulamalı simülasyon olanağı sağlıyoruz. Eğitim platformu, mobil uygulamalarda da takip edilebiliyor. Eğitim platformunun sağladığı, zaman esnekliği katılım performansını artırıyor. Eğitimler için uygun zamanların değerlendirilmesi, analiz paketleri ile uygulamalı öğrenme tarzının hayata geçirilmesi bilgiye hızlı ulaşma, aşırı bilgi yüklemesinden kaçınma gibi tüm avantajları katılımcıların bu platformda kullanabilmesini sağlıyor.

Eğitim Talep Formu İçin Tıklayınız.
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı