ANA-BANNER
Ahmet Kerem Özdemir
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Programından 2003 yılında mezun olmuştur. 2003 yılında başladığı aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans Yüksek Lisans Programından, “2001 Bankacılık Reformu Öncesi ve Sonrası Türk Bankacılık Sistemi” başlıklı tezini tamamlayarak 2006 yılında mezun olmuştur. 2006 yılında aynı kurumda Finans Doktora Programına başlamıştır. Çalışmalarını 2010 yılında altı ay süreyle İngiltere’nin York University’de misafir araştırmacı olarak sürdürmüştür. “Parasal Aktarım Mekanizmasında Banka Kredi Kanalının Yeri: Türkiye Üzerine Bir İnceleme” başlıklı doktora tezini tamamlayarak 2012 yılında doktora derecesi almıştır.
 
2004 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Anabilim Dalı’nda akademik kariyerine başlayan A. Kerem Özdemir, halen bu kurumda araştırma görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir. Özdemir bu kurumda, en başta para teorisi ve politikası, bankacılık ve risk yönetimi olmak üzere uluslararası finans, sermaye piyasaları ve portföy yönetimi, finansal yönetim konularında lisans ve yüksek lisans programlarında dersler vermektedir. Ayrıca SERPAM bünyesinde araştırmacı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve çeşitli kurum ve kuruluşlarda eğitimler vermeye devam etmektedir.
 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı