ANA-BANNER
Semra Taşpunar Altuntaş
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Türkçe İşletme Programından 2008 yılında mezun olmuştur. 2008 yılında başladığı aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Finans Yüksek Lisans Programından, “Sigorta Şirketlerinde Sermaye Yeterliliği ve Türk Sigorta Sektöründe Uygulanması” başlıklı tezini tamamlayarak 2010 yılında mezun olmuştur. 2010 yılında aynı kurumda Finans Doktora Programına başlamıştır. “2001 Krizi Öncesi ve Sonrası Şirketlerin Sermaye Yapısını Etkileyen Makro ve Mikro Faktörler” başlıklı doktora tezini yazmaya devam etmektedir. 
 
2008 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Anabilim Dalı’nda akademik kariyerine başlayan Semra T. ALTUNTAŞ, halen bu kurumda araştırma görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir. Altuntaş bu kurumda, finansal analiz, bankacılık ve risk yönetimi olmak üzere uluslararası finans, sermaye piyasaları ve portföy yönetimi, finansal yönetim konularında lisans ve yüksek lisans programlarında dersler vermektedir. Ayrıca SERPAM bünyesinde araştırmacı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve çeşitli kurum ve kuruluşlarda eğitimler vermeye devam etmektedir.
 
Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı