ANA-BANNER
Kıvanç Özbilgiç

Kıvanç Özbilgiç, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde SAP200 Statik Analiz ve Kodlama programı üzerine bitirme tezi savunarak İnşaat Mühendisliği diploması almıştır. 2001-2003 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nde Yapı Boyutlandırma üzerine yüksek lisans çalışması yapmıştır. Ayrıca 2017 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi bölümünden 2020 yılında Yüksek Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Finans piyasaları ile ilgili merakı çocukluk yaşlarına kadar dayanmakta olup 18 yaşından bu yana aktif olarak sermaye piyasalarında işlem yapmaktadır. Asıl merakı olan formüller, kodlama dilleri ve indikatörlerle birlikte, gelişen teknolojik imkanlarla 2014 yılından itibaren Algoritmik Trade ve otomatik işlemler yapan Robotlara yönelik çalışmaları olan Kıvanç Özbilgiç; bu konularda Borsa İstanbul’da, çeşitli üniversitelerde ve eğitim platformlarında birçok kez seminer vermiştir. Algoritmalar, indikatörler ve formüller konusunda Twitter, Youtube, Tradingview gibi sosyal medya hesaplarından yatırımcılara paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca 2019 yılından itibaren Matriks Akademi Direktörü olarak görev yapmaktadır.

 

Twitter: https://twitter.com/kivancozbilgic

Youtube: https://www.youtube.com/kivancozbilgic

Tradingview: https://tr.tradingview.com/u/KivancOzbilgic/

 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı