ANA-BANNER
İbrahim Ethem Afacan

İbrahim Ethem Afacan, 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde Bilişim Hukuku alanında yüksek lisans yapmakta olup Anadolu Üniversitesi’nde Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünde okumaktadır. 

Borsa ile ilgili merakı borsa ile uzun yıllardır uğraşan dedesinden gelmektedir. 3-4 yıldır farklı eğitimlere katılmış olup kendisini bu alanda geliştirmeye çalışmaktadır. Borsa mantığını aşılamak ve yatırımcıları bilhassa sermaye piyasalarında karşılabilecekleri hukuki sorunlar karşısında bilgilendirme maksadı ile Twitter, YouTube, Tradingview gibi sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapmaktadır. 

Twitter: https://twitter.com/ibrahim___ethem
Youtube: https://www.youtube.com/ibrahimethemafacan
Tradingview: https://tr.tradingview.com/u/ibrahimethem/
 

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı