ANA-BANNER

Borfin Nedir?

BORFİN (Borsa, Finans ve Ekonomi Eğitim Portalı) sermaye ve para piyasaları üzerine zaman ve mekan kısıtı olmaksızın e-eğitim alabileceğiniz Türkiye’nin alanındaki öncü eğitim platformudur.

Borfin, MGA Yazılım Bilgi Dağıtım Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.’nin alanında uzman yazılımcı kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Eğitim yönetim sistemi olarak MGA Yazılım’ın geliştirdiği Eğitim Yönetim Sistemi Yazılımı kullanılmaktadır. Yazılım sürekli geliştirilmekte, teknolojideki son gelişmeler ivedilikle sisteme entegre edilmektedir.

Eğitimler pratiğin içinde olan ve alanında uzman profesyoneller tarafından verilmektedir. Ayrıca her eğitim piyasalara yönelik olarak hazırlanmış analiz programlarıyla desteklenmektedir. Piyasalardaki son trendleri bilmek ve hangi analiz araçlarının nasıl kullanılması gerektiği hakkında bilgi edinmek için BORFİN’in sunmuş olduğu bu imkan önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Yeni Teknoloji Analiz Araçları ile Destekli Eğitimler

Eğitimler güncel, yeni teknoloji analiz araçları ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca yalnızca eğitim verilmemekte, verilen eğitimleri uygulama imkanı da sunularak kalıcı ve sağlam bilgi temellerinin atılması sağlanmaktadır.

Zaman ve Mekan Kısıtı Olmadan Eğitim

Güncel verilerle beslenen uygulamalı eğitimler; katılımcılara istediği saatte, istediği mekanda, sınırsız sayıda izleme imkanı tanıması nedeniyle ciddi bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Eğitimleri Ayrıntılı Raporlama

Eğitimlerden kurumlar çalışanlarını geliştirmek için faydalanabilir ve ayrıca bireyler kendilerini geliştirmek adına eğitimleri takip edebilirler. Kurum yöneticileri için geniş raporlama imkanı tanınmaktadır. Tüm eğitim süreçleri izlenebilmektedir. Katılımcılar performanslarına dair verileri ve eğitim içindeki ilerleyişini istatistiksel olarak görebilmektedir.

Satın Aldığınızda Hemen İzleme İmkanı

Kredi kartıyla eğitim satın alındığı anda, eğitime hemen başlanabilir. Dilerseniz havale/eft ile de satın alabilirsiniz.

Eğitimi 4 Ay boyunca izleyin

Eğitimler sitemiz üzerinden satın alınan tarihten itibaren düzenli olarak üyelerimize sunulmaktadır. Ayrıca eğitim tamamlandıktan sonra, üyelerimiz 4 ay boyunca tüm videoları sınırsız, tekrar tekrar izleyebilmektedir.

Eğitim Sonunda Sertifika

Her eğitimin sonunda eğitimi belgeleyebilir, dijital sertifikanızı anında alabilirsiniz.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı