ANA-BANNER
Yardım
Arama
Aranan Kelime : Ara
 • Genel Tanıtım Dokümanı Aç Kapa
  Genel Tanıtım Dokümanı 08/03/2018 19:46 indir
 • Borfin'de üyelik ücretli mi? Aç Kapa

  Borfin’e üyelik işlemi ücretsizdir. Sadece üye olarak Borfin’de birçok fırsattan yararlanabilirsiniz.

 • Borfin'e nasıl üye olabilirim? Aç Kapa

  1.ADIM: Borfin’e üye olabilmek için öncelikle www.borfin.com.tr adresinde sağ üst köşede bulunan üye ol linkine tıklayınız.

  2.ADIM: Bu işlem sonrası gelen sayfada yer alan bilgiler doldurunuz ve “Kullanıcı Hesabımı Oluştur” butonuna basınız.

  3.ADIM: Son işlem ise kayıt işlemi esnasında belirtmiş olduğunuz mail adresinden aktivasyon mailinizi gelen kutunuz ya da gereksiz (spam, önemsiz) bölümünden bulmak ve üyeliği aktifleştirmek için linke tıklamaktır. Eğer mail gereksiz kutunuzda ise güvenilir olarak işaretleyerek linke tıklayabilirsiniz. Eğer aktivasyon mailinizi bu alanlarda da bulamıyorsanız www.borfin.com.tr adresinde sağ üst köşede yer alan şifremi unuttum butonuna tıklayarak aktivasyon mailinin mail adresinize gönderimini sağlayabilirsiniz.

  Eğer linke tıkladığınızda aşağıdaki yazı ile karşılaşıyorsanız üyelik işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş bulunmaktasınız. Linke tıklama konusunda sorun yaşıyorsanız linki Mouse ile tarayıp kopyalayın ve kullandığınız browserın (internet explorer, Chrome, Safari firefox vb..) adres çubuğu kısmına yapıştırınız.

  Aktivasyonunuzu başarı ile gerçekleştirdiniz, aramıza hoş geldiniz. Dilediğiniz zaman www.borfin.com.tr adresinde sağ üst köşede bulunan Üye Girişi bölümüne tıklayarak, kutucuklara sırası ile üyelik işlemi sırasında tanımlamış olduğunuz e-posta adresini ve parolanızı yazarak giriş yapabilirsiniz. Böylece Borfin Kontrol Panelinize ulaşabilirsiniz.

 • Eğitimleri ve analiz programlarını nasıl satın alacağım? Aç Kapa

  1.ADIM: Öncelikle www.borfin.com.tr adresinden üye girişi yapınız.

  Daha sonra ana sayfadan ya da eğitimlerimiz başlığı altından, seçmiş olduğunuz eğitimin ya da programın sepete ekle butonuna basarak satın alabilirsiniz.

  Gelen sayfada ürün fiyatı varsa indirim ya da kampanyası ile ilgili detaylar bulunmaktadır. Alışverişi tamamla butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçiniz.

  Bir sonraki adımda satın al butonuna basınız. Böylece sırası ile satın alma adımlarına geçebilirsiniz.

  İlk adımda satış ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Kabul ediyorum butonuna tıklayarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

  İkinci adımda ise gelen satış sözleşmesini inceleyerek onaylayınız. Ardından fatura bilgilerinizi doldurunuz ve sonraki adıma geçiniz.

  Üçüncü adımda ödeme (kredi kartı ya da havale yöntemi seçilir) ve eğer kredi kartı ile ödeme yapılacak ise kart bilgilerinizi doldurularak satın al butonuna basınız. Böylece satın alma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

   

 • Eğitimleri ve analiz programlarını kullanabilmem için ilk adım nedir? Aç Kapa

  www.borfin.com.tr adresine girdikten sonra sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Üye Girişi” bölümünü kullanarak, satın aldığınız eğitimlere ya da analiz programlarına ulaşabilirsiniz. Burada önemli olan, üye olurken kullandığınız, e-posta adresinizle ve belirlediğiniz parola ile giriş yapmaktır.

  Üye girişi bölümünde, ilk olarak e-posta adresinizi ve parolanızı giriniz.

  Giriş düğmesine basarak öğrenci kontrol panelinize ulaşabilirsiniz.

 • Kontrol panelde neler var? Aç Kapa

  Giriş butonuna basıp kontrol panele geçiş yaptığnızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

 • Eğitimlerime nasıl ulaşacağım? Aç Kapa

  Kontrol panele giriş yaptığınızda soldaki menüde “Eğitimlerim” menüsünü göreceksiniz.

  www.borfin.com.tr üzerinden yapılan, öğrenci tarafından satın alınan ve süresi bitmemiş eğitimler bu menü altında listelenecektir. Hangi eğitimin içeriğini görmek istiyorsanız, bu menüde ilgili eğitimin adına tıklayınız.

 • Derslere nasıl ulaşacağım? Aç Kapa

  Hangi eğitime ait dersleri görmek istiyorsanız, Eğitimlerim menüsünden ilgili dersi seçin. Eğitim adına tıkladığınızda, yandaki pencerede seçtiğiniz eğitime ait konu başlıklarını göreceksiniz. İlgilendiğiniz konuyu seçerek o konu hakkında açılmış olan dersleri görebilirsiniz.

  Aşağıdaki ekranda, Temel Analiz Eğitimi seçilmiştir. Eğitim seçildikten sonra sağ tarafta eğitime ait konu başlıklarından ise Temel Analiz Eğitimi konusu seçilerek, bu konu altındaki derslere ulaşılabilir. Ayrıca bu bölümde seçilen eğitimle ilgili video süresi, doküman sayısı gibi ayrıntılı bilgilere de yer verilmektedir.

 • Videoları nasıl izleyebilirim? Aç Kapa

  Videolara ulaşmak için, ders adına tıklamanız yeterlidir.

  Aşağıdaki ekran görüntüsünde;

  “Temel Analiz Eğitimi” altında “Temel Analiz Eğitimi” konusu seçilmiştir. Hangi dersin videosunu izlemek istiyorsanız ilgili dersin video izle linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Videolar bilgisayarınıza indirilememektedir. Eğitim süreniz boyunca yalnızca Borfin ‘e üye girişi yaparak Kontrol Paneliniz üzerinden videolarınızı 7/24 istediğiniz anda ve istediğiniz kadar izleyebileceksiniz.

  Videolar panelinize düzenli olarak yüklenecek olup toplamda 1-2 hafta içinde tüm videolar panelinize yüklenmiş olacaktır. Videoları izleyememe durumunuzda sorun internet bağlantınız, kotanız, bağlantı hızınız v.b. olabilir.

   

 • Derse ait dökümanları nasıl görebileceğim? Aç Kapa

  Dökümanlara ulaşmak için, ilgili ders adına tıklamanız yeterlidir.

  Aşağıdaki ekran görüntüsünde;

  “Temel Analiz Eğitimi” altında “Temel Analiz Eğitimi” konusu seçilmiştir. Ders seçimi yapıldıktan sonra, ilgili derse ait dökümanlar bu bölüm altında görülebilmektedir. Yukarıdaki şekilde de görüldüğü gibi bu eğitimde doküman Temel Analiz Eğitimi Tanıtım dersine aittir. Bu ders adına tıklayınız.

  Derse ait dökümanlar başlığı altındaki dökümanı bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Bunun için Zip dosyasının üzerine tıklayınız ve dökümanı indirip kullanabilirsiniz. İndirme ve dosyaları açma konusunda yukarıdaki resimde en alt kısımda bulunan notları da gözden geçirmeniz sorun yaşamamanıza yardımcı olacaktır.

 • Analiz programlarıma nasıl ulaşabilirim? Aç Kapa

   

  www.borfin.com.tr üzerinden hizmete sunulmuş ve öğrenci tarafından satın alınan analiz programlarının görüldüğü bölümdür. Analiz programlarım başlığının altında, satın aldığınız ve abonelik süresi bitmemiş programlar listelenecektir.

  Analiz programlarım başlığı altında sadece sizin abonesi olduğunuz program adı görünecektir. Bu bölümde herhangi program adı göremiyorsanız, aboneliğiniz yok ya da işleminiz gerçekleşmemiş olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız destek bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı