ANA-BANNER
Yardım
Arama
Aranan Kelime : Ara
 • Fastweb Mali Analiz Pro Nedir? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro; eklenen çeşitli analizleri ve anlaşılmayı kolaylaştıran görselliği ile etkili ve detaylı temel analiz yapabileceğiniz bir web programıdır. 

 • Fastweb Mali Analiz Pro’ya nasıl abone olabilirim? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro aboneliğini, www.borfin.com.tr web sitesi üzerinden, üye girişi yaparak, kredi kartınızla veya havale ile satın alabilirsiniz. Abonelik işleminiz gerçekleştiğinde, www.fwmanaliz.com adresinden, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

 • Fastweb Mali Analiz Pro’un bir demo versiyonu var mı? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro’nun bir demo yazılımı bulunmamaktadır. Fakat Fastweb Mali Analiz Pro’yu denemek için demo aboneliği açılabilmektedir. Dilerseniz, demo abonelik için (0212) 644 20 20 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Fastweb Mali Analiz Pro’yu birden fazla bilgisayarda eşzamanlı kullanabilir miyim? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro aboneliğinde, her kullanıcı için kullanıcı adı ve şifre tanımlamaları yapılmakta olup, aynı şifre birden fazla bilgisayarda eşzamanlı kullanılamamaktadır.

 • Fastweb Mali Analiz Pro tüm bilgisayarlarda kullanılabilir mi? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro’nun bir web programı olma avantajı ile internet bağlantısı olan her yerden kullanabilirsiniz.

 • Fastweb Mali Analiz Pro’ya nereden giriş yapabilirim? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro’ya üç farklı yoldan giriş yapabilirisiniz. Fastweb Mali Analiz Pro’ya www.fwmanaliz.com, www.fastwebmalianaliz.com linklerinden veya Borfin’e üye girişi yaparak kontrol panel, analiz programlarım kısmından Fastweb Mali Analiz Pro’yu seçerek giriş yapabilirsiniz.

 • Fastweb Mali Analiz Pro’nun, Fastweb Mali Analiz’den farkı nedir? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro yenilenen görselliği ve eklenen güncel analizleriyle daha kolay ve etkili temel analiz yapabilme imkânı sağlar. Fastweb Mali Analiz Pro’da grafikleri PNG, JPEG, PDF ve SVG formatlarında indirebilir, tabloların hepsini tek tuşlama ile Excel’e aktarabilirsiniz. Grafiklerde istemediğiniz oranların üstüne tıklayarak grafikten çıkartabilir, istediğinizde tekrar ekleyebilirsiniz. Ayrıca Fastweb Mali Analiz Pro’ya, Fastweb Mali Analiz’de olmayan yeni analizler eklenmiştir.

 • Fastweb Mali Analiz Pro’da eklenen yeni analizler nelerdir? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro’da yeni eklenen yatırımda öne çıkanlar sayfası ile istediğiniz iki dönem arasında yatırımları artan şirketleri listeleyebilirsiniz. Dönemsel analiz sayfasında birçok oranın üçer aylık (çeyreksel) verilerini grafikler üzerinde görebilirsiniz. Yıllık grafikler ile yıl bazında kar, satış ve hisse fiyatı değerlerini karşılaştırabilirsiniz. İstikrarlı şirketler sayfasında istikrarlı kar eden ve ucuz kalmış şirketleri, temettü verimi – F/K sıralaması sayfasında da, F/K’sı düşük ve temettü verimi yüksek şirketleri listeleyebilirsiniz. Geçmiş fiyat tahmini ve değerleme performansı ile geçmiş bir tarihte, bugünü tahmin ediyor olsaydınız ne kadar başarılı olurdunuz? Sorusunun cevabını alabilirsiniz. Geleceğe dönük fiyat tahmini ve değerleme performansıyla da şirketlerin istikrar puanlarını öğrenebilir ve geleceğe yönelik hisselerin fiyat tahminlerini yapabilirsiniz. 

 • Fastweb Mali Analiz Pro’da analiz sonuçlarını çıktı alabilir miyim? Aç Kapa

  Programdaki bütün grafikleri PNG, JPEG, PDF ve SVG formatlarında indirebilir veya yazdır özelliği ile kolayca çıktısını alabilirsiniz.

 • Fastweb Mali Analiz Pro programında sonuçları Excel’e aktarabilir miyim? Aç Kapa

  Fastweb Mali Analiz Pro’daki tabloların hepsini tek tuşlama ile Excel’e aktarabilirsiniz. Böylece verileri Excel işlevselliği ile birleştirmiş olursunuz.

Bu site SSL Güvenlik Sistemi ile korunmaktadır.
© Borfin
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Yukarı